Dr. Grunčića Krajnca posjetila sam nakon vrlo tople preporuke moje obiteljske liječnice. Prvi posjet/kontakt činio mi se kao da sam u filmu – prijem, tretman… Prvi put do njegove ordinacije bio mi je naporan, teške noge, tijelo, glava.. Međutim, već nakon prvog susreta i odrađene terapije osjetila sam olakšanje, kao da sam iz ležećeg položaja skočila sunožno i stala na noge. Tako da sam se svaki put iznova veselila terminu terapije. Kroz terapije (koje napokon nisu bile lijekovi koji stanje samo dodatno ‘zataškavaju’) otkrila sam koliko ima stvari koje sam zakopala duboko u podsvijest, a koje su onaj tihi i skriveni uzrok mog stanja tjeskobe, anksioznosti, depresije i posljedične iscrpljenosti. Zahvalna sam na ovom iskustvu. Svakome tko se suočava sa stvarima za koje misli da ih sam ne može proraditi, toplo bih preporučila susret, baš kao što je meni to učinila moja liječnica, na čemu sam joj također neizmjerno zahvalna. Naravno, potrebno je biti svjestan i činjenice da ništa ne ide preko noći, potrebna je volja, želja… Svakako je lakše reći nego učiniti. Zato je pomoć uvijek dobrodošla. Put do sreće puno je lakši kada podržavamo ljude koji imaju dobre namjere. Putem do sreće puno je, puno lakše putovati s ljudima kojima možemo vjerovati!